KURUMSAL

Şirketimiz Hakkında
                                                                                                         
 Firmamız 1999 yılında  elektrik proje taahhüt, danışmanlık, servis ve devreye alma konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Şirketimiz faaliyet gösterdiği alanlarda her geçen gün daha da büyüyerek, sektörün en başarılı şirketleri arasındaki yerini çok kısa bir sürede almıştır. Kurulduğu andan itibaren kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen firmamız profesyonel ve dinamik kadrosuyla yoluna hızla devam etmektedir. Alanında kısa sürede tanınan ve prestijli işlerde imzası olan şirketimiz, başarıları sayesinde yurt dışına da açılmış ve uluslararası projelere imzasını atmıştır.

 Bizleri, siz yatırımcı ve işletmecinin her zaman yanında, sizin nam ve hesabınıza , olaylara sizin bakış açınızdan bakan, ekonomik, kaliteli ve hem de fonksiyonel ve optimum çözümler üreterek gerçek bir iş ve çözüm ortağınız olarak göreceğinizden eminiz.

 Kaliteli hizmet anlayışından asla taviz vermeyen firmamız, siz değerli dostlarımızın her zaman yanında güvenilir, profesyonel bir çözüm ortağınız olarak hizmetlerine devam edecektir.